Videné modrými očami

Vytlač príspevok
Odporuč príspevok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Fyzický kontakt s bývalou

Tak ako to v živote už chodí, už som pár krát zistil že súčasná frajerka nevie patrične doceniť moje kvality a dal som jej košom, prípadne to zistila ona a dala košom ona mne- to boli tzv. rozchod dohodou.
 
Predovšetkým v prípade „rozchodu dohodou“ som si bol istý že časom oľutuje všetky krivdy ktoré na mne spáchala a buď sa vráti sa na kolenách alebo sa bezo mňa utrápi na smrť. Prekvapivo, moja klinická prax toto zatiaľ nepotvrdila. Drzo si spokojne žijú ďalej, a dokonca bez ohľadu na naše ego si nájdu bohatšieho a krajšieho.
 
Takže stav je jasný. Frajerka žije, ja tiež, frajerka má frajera, ja tiež (samozrejme ta moja je krajšia, nadržanejšia a lepšie varí). V mojej veľkodušnosti im ale dovolím občas sa so mnou stretnúť a oblažiť sa v žiare mojej dokonalej osobnosti ktorú ony tak ľahkovážne odvrhli.
 
Otázka je, ako sa správať k bývalej čo sa týka vzájomných dotykov? Osud mi doprial spoznať dva extrémy - Koníka a Lastovičku.

Pozor bývalá!Koník

Tá ma v princípe zakázané stretávanie sa s bývalými, čo síce nedodržuje, ale dôkladne dodržuje fyzickú segregáciu. Ja štandardne dávam všetkým kamarátkam takú tu rodičovskú pusu na líčko, s Koníkom si však pri stretnutí ani nepodáme ruky. Ak chcem pri obede pri dlhšom monológu opäť upriamiť jej pozornosť, pichám do nej vidličkou. Ak ideme spolu po ulici, kráča ako keby som mal lepru a dáva si pozor aby som bol vždy dostatočne ďaleko.

Lastovička

Lastovička sa mi hodí okolo krku, nastaví jedno líčko, druhé líčko, a potom ide tak tesne vedľa mňa, že by sa medzi nás nevošiel ani pauzák.

Čo je povolené z s bývalou po fyzickej stránke?


(Pozrieť výsledky alebo hlasovať v ďalších anketách.)
 
 

Kamalásky | stály odkaz

Komentáre

 1. Modroočko,
  Medzi koníkom a lastovičkou je veľká medzera, tam niekde bude pes zakopaný... (-:
  publikované: 29.09.2008 11:55 | autor: lasky (e-mail, web, autorizovaný)
 2. 2 lasky
  Hm, skôr som to bral ako zamyslenie nad tým aká široká je ta stredná cesta? ;-)

  Kam si najďalej (v oboch smeroch) zašiel (zašla?) ty? A naopak, čo v tomte smere očakávaš od partnera/partnerky?
  publikované: 29.09.2008 12:08 | autor: modroocko (e-mail, web, autorizovaný)
 3. Osobe ktora v ankete dala moznost "S mojou bývalou mávame s frajerkou sex v trojke ;-)"
  Si môj boh. :-D

  Prosím nechaj mi na seba kontakt, rád by som ti poslal šampanské ;-)
  publikované: 29.09.2008 13:04 | autor: modroocko (e-mail, web, autorizovaný)
 4. Modroocko neuraz sa
  ja by som v tvojej ankete aj zahlasoval ale ako obvykle aj tato anketa je na mna kratka....moja odpoved je zavysi od situacie, neda sa zovseobecnovat
  publikované: 29.09.2008 14:42 | autor: ornot (e-mail, web, autorizovaný)
 5. 2 Ornot
  Jasne že nie, ale, rád by som videl tu situáciu pri ktorej je OK sex s byvalkou :-D
  publikované: 29.09.2008 15:05 | autor: modroocko (e-mail, web, autorizovaný)
 6. som za vôbec sa nestretávať - čo som tvoja?
  resp. čo dostanem?
  A otázka znie načo sa stretávať? všetko bolo povedané
  bývalý partner nie je priateľ O_ô
  publikované: 29.09.2008 15:51 | autor: Derechura (e-mail, web, autorizovaný)
 7. Derechura
  a prečo bývalý partner nemôže byť priateľ. veď je to jeden z mála ľudí, s ktorým človek zdielal chvíle najintímnejšie (a nemyslím tým iba sex), duše si boli blízke, väčšinou bolo kopec rovnakých záujmov. ja sa snažím s bývalými ostať priateľka a zatiaľ sa mi to darí (až na toho posledného). a fyzický kontakt: ako s inými priateľmi: pri stretnutí pusinka na líčko, objatie v ťažkej chvíli. väčšinou sme si také bútlavé vŕby navzájom. ;-)
  publikované: 29.09.2008 20:03 | autor: angua (e-mail, web, autorizovaný)
 8. angua - ty v tom vidíš priateľstvo, v poriadku
  ak by som nejakého bývalého stretla, tak sa s ním možno aj porozprávam,..ale neišla by som sa s ním stretnúť, nemám takého bývalého, ktorého by som mohla považovať za priateľa, ja neviem, čím to je, ale také mám skúsenosti,...priateľ je vytvorený na inej báze ako priateľ ,..i keď netvrdím, že partner nie je zároveň aj priateľ,...ale nepotrebujem bútľavú vŕbu, keď mám povedzme partnera, ak ho nemám, tak mám priateľov, rodinu, takže vyvstáva otázka, čo s bývalým ? O_ô
  publikované: 29.09.2008 20:14 | autor: Derechura (e-mail, web, autorizovaný)
 9. 2 Derechura
  Ono je to u mňa dané asi aj tým že každá bývalá bola najpr priateľ, až potom frajerka, takže máme kam vrátiť. Okrem toho, frajerke povie človek veci čo priateľom nie, takže je občas jednoduchšie niečo prebrať s bývalou než s priateľmi. Nemýslím si že by ma kamaráti poznali menej, skôr by som povedal že ma poznajú z iného uhla a niekedy je práve odlišná perspektíva to čo robí priateľstvo s bývalkami tak obohacujúce.
  publikované: 29.09.2008 21:09 | autor: modroocko (e-mail, web, autorizovaný)
 10. modroocko máš iné skúsenosti ako ja
  a nedostanem nič? O_ô
  publikované: 29.09.2008 21:13 | autor: Derechura (e-mail, web, autorizovaný)
 11. 2 Derechura
  A čo by si chcela dostať?
  publikované: 29.09.2008 21:17 | autor: modroocko (e-mail, web, autorizovaný)
 12. tak nič, niekto šampanské a niekto nič,...a tiež som hlasovala:-)
  neber to vážne,...ha ha,..to len na odľahčenie, peknú noc O_ô
  publikované: 29.09.2008 21:21 | autor: Derechura (e-mail, web, autorizovaný)
 13. 2 Derechura
  Hm, no ak je za odpoveď 5 fľaša šampanského, za odpoveď 1 tak to by som ... tak to by som ti poprial aby už žiaden bývalý nepribudol ;-)

  Ale jednu vec musím dodať. Ak sa človek nestretáva s bývalými frajerkami, akosi rýchlejšie si začne ďalší vzťah. Možno sa mýlim, ale akosi som mal vždy pocit že človek si proste zvykne na istý štandard duševnej intimity a ak ju neventiluje s bývalou, tak sa proste vias snaží. Až ma láka že v prípade bývalých sa nedá zle rozhodnúť - buď mi zostane skvelá priateľka alebo si rýchlejšie nájdem novú frajerku. ;-)
  publikované: 29.09.2008 21:35 | autor: modroocko (e-mail, web, autorizovaný)
Pozor, na konci je potreba spočítať neľahkú matematickú úlohu! Inak komentár nevložíme. Pre tých lenivejších je tam tlačidlo kúzlo.Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014